The Kingdom - Forum

Oficjalne Forum gildi The Kingdom


#1 29.04.2011 02:01:11

Gremar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 01.04.2011
Posty: 2
Punktów :   

Gremar odchodzi.

Siemanko wszystkim.

Powiem krótko i na temat , skończyłem grę w ally gdyż dawni znajomi powrócili do Hordy , a ja wraz z nimi. Nie posiadam już postaci o nicku Gremar także proszę o wydalenie ją z guild. Miło było poeventować z wami jak i pochodzić na bg i innego typu instancje.  Ogółem jesteście zajebiści atmosfera na ts jest cool mówię tu głównie o Ashu , Iljadzie , Zeeveli , Dariwarem , Milvie i innymi z którymi równie dobrze się poznałem , ludzie na poziomie! Życzę wam jak najlepszego wygearowania postaci jak i wyrobienia imienia guild , bo na to zasługuje!  Zapewne wpadnę nie raz do was na ts pogadać , jeśli będziecie chcieli. Pozdrawiam i przepraszam że tak wyszło , gdyby ktoś z was również przeniósł się do hordy , lub po prostu chciał ze mną pogadać piszcie do mnie na prv nick: Cypres.

Ostatnio edytowany przez Gremar (29.04.2011 02:02:52)

Offline

 

#2 29.04.2011 15:07:13

 Iljad

Administrator

9724647
Skąd: Gacki;]
Zarejestrowany: 25.03.2011
Posty: 4
Punktów :   

Re: Gremar odchodzi.

u nas zawsze jest dla Cb miejsce!;] wbijaj na TS:)

Offline

 

#3 29.04.2011 15:07:30

 Ash

Administrator

1977526
Call me!
Zarejestrowany: 25.03.2011
Posty: 24
Punktów :   

Re: Gremar odchodzi.

Gremar zasmuciła nas ta wiadomość ponieważ byles Bardzo dobrym graczem jak i kolegą napewno sie odezwe do ciebie, i serdecznie zapraszamy na Ts3 zawsze bedziesz mile widziany.

                                                                                                                                                                       Pozdrowienia Ash

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuudengaara.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.logiput.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.rodzinnewille.pun.pl